2018 Yılında ISS Türkiye sponsorluğunda başlattığımız proje kapsamında öncelikle yüksek düzeyde rekabet edecek sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Türkiye Bisiklet tarihinin belki de en köklü değişikliğini yaratacak ve bu sporda ülkemizin dünyada hak ettiği yere gelmesini sağlayacak örnek proje olması yönünde çok sıkı çalışıyoruz.

Geçtiğimiz iki sezon boyunca hem takım hem de bireysel olarak çok sayıda sporcumuz ile ulusal basında ve sosyal medyada ses getiren başarılara imza atarak bisiklet sporunda kısa zaman içerisinde akıllarda yer tutan ülkemizin sembol takımları arasına girmeyi başardık. Tüm bu çabalarımız yetenekli gençlerin tespiti, performans gelişimi ve onların üst düzey yarışmalara hazırlanabilmelerine olanak sağlayacak koşulların oluşturulabilmesi yönünde şimdiden meyvelerini vermeye başladı bile. Partnerlerimizin de desteği ile daha iyi antrenman koşulları, daha fazla sayıda yarış, daha iyi beslenme ve daha iyi ekipmanlar gibi belirlediğimiz hedeflere doğru ilerleme yönünde gerekli olan tüm bileşenleri bir araya getirmek için önemli adımlar atıyoruz.

Çıktığımız bu yolda hiç şüphesiz sizlerin de desteğinize ihtiyaç duyuyoruz. Bisiklet sporuna gönül vermiş, hedef ve ilkelerimiz doğrultusunda bizlerle birlikte yol alacak, misyona odaklı hareket edebilecek yeni ekip arkadaşlarımızı aramızda görmekten büyük memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla

ISS Türkiye Bisiklet Takımı Yönetimi