• Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!
  • Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!
  • Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!
  • Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!
  • Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!

Bodrum Granfondo'da 3 Madalya!

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

bodrumazizBodrum Granfondo'da Ozan Özlem ile kısa parkur Mutlu Erçevik ile Uzun parkur yaş kategorileri birincilikleri'nin yanı sıra genç takımımızdan Ayhan Oksak'da 3. sırayı elde ederek podyuma çıktı. 

Pandemi kısıtlamaları nedeniyle geç başlayan sezonda takımımız sezonun ilk startını 23 Mayıs 2021 Pazar günü Bodrum'da düzenlenen Bodrum Halikarnas Granfondo yarışı ile aldı. Ozan Özlem, Ayhan Oksak, Aziz Ünsal Karaman ve Ertuğrul Dağcı ile 56 km. lik kısa etapta takımımızdan Ozan Özlem 35+ kategoride 1.42.11 derecesi ile birinciliği alırken, Gençler kategorisinde Ayhan Oksak'da aynı derece ile 3. sırayı elde etti. Elit Erkeklerde 126 yarışmacının start aldığı aynı parkurda Aziz Ünsal Karaman 15. liği elde ederken, Ertuğrul Dağcı'da 23. sırayı elde etti.

Günün diğer yarışı da 103 km. lik Uzun parkur yarışıydı. Bu mesafedeki tek temsilcimiz Mutlu ERÇEVİK te 3 saat 10 dakikalık derecesi ile en yakın rakibinin 27 dakika önünde yarışı ilk sırada tamamlayarak podyuma çıkan diğer sporcumuz oldu.